Проведення енергоаудиту
|
Задати питання
|
Відверта низька вартість методу – швидкість проведення – інформативність та наочність результатів дослідження – немає потреби у безпосередньому контакті з об'єктом (“неруйнівний” метод виявлення дефектів) – широкі можливості програмної обробки результатів Що ви отримуєте після завершення обстеження? Про переваги та важливість тепловізійного обстеження ми вже з вами поговорили, однак у голові крутиться питання: Що я отримаю в результаті? Яка практична цінність цього дослідження саме для мене? По завершенню обстеження ви отримаєте: - звіт та акт з проведення тепловізійного обстеження - технічний висновок спеціаліста про стан будівлі (стін, вікон, даху, фундаменту) - "фотографії", на яких наочно будуть видно дефекти будівлі (тріщини, містки холоду) - рекомендації інженерів з усунення витоків та втрат тепла.
Що таке елеваторний вузол та як його заміна допоможе знизити рахунки за опалення? Більшість теплових вузлів існуючого житлового фонду оснащена тепловими елеваторними пунктами типу, в яких відсутня можливість регулювання залежно від внутрішнього споживання тепла і, як наслідок, немає можливості оптимізувати витрати теплової енергії. Чому так відбувається і що із цим можна зробити вже зараз? Елеваторний вузол – елемент системи опалення, що дозволяє знизити температуру теплоносія, що надходить з ТЕЦ, до оптимального рівня.
Яким є принцип роботи елеваторного вузла?
Теоретично елеваторний вузол перемішує високотемпературний теплоносій на вході та охолоджений теплоносій зворотної магістралі, після чого «не перегріта» вода подається в опалювальну систему житлового будинку. Насправді ж, елеваторний вузол не має температурних датчиків і "йому все одно" якої температури воду він змішує. Елеваторний вузол завжди змішує. І ось тут ми повертаємося до питання про те, що температура теплоносія, що надходить від ТЕЦ, може разюче відрізнятися від теоретичних норм і не контрольоване зміщення не завжди може йти на користь споживачам. Які функції виконує елеваторний вузол? З усього вище сказаного, укладаємо, що елеваторний вузол виконує відразу 2 функції: - функцію змішування - працює як циркуляційний насос системи Переваги елеваторного вузла - нескладний пристрій - невисока вартість - не вимагає підключення до електромережі для своєї роботи.